Özçelik-İş Emniyet Müdürü Güneş’in Polis Haftasını kutladı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Özçelik-İş ten Emniyet müdürlüğüne ziyaret. Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube başkanı Mehmet Güngör yönetim kurulu ile birlikte  dolayısıyla İskenderun Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’i makamında ziyaret ederek polis haftasını kutladı. 

Güngör;Vatanı ve milleti için Huzur ve Güvenin teminatı Kahraman Türk Polis teşkilatımızın kuruluşunun 176. yılını kutluyor ,Yaptıkları başarılı operasyonlardan dolayı başta emniyet müdürümüzü ve ekibini tebrik ediyorum dedi.
Güngör;Bu vesile ile şehadete eren kahraman Şehit polislerimize Allah’tan rahmet Gazi polislerimize acil şifalar dileğinde bulundu.
Emniyet müdürümüz Nevzat Güneş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Emek ve emekçinin dostu olan Özçelik-İş sendikasını her zaman yanlarında hissettiklerini belirterek sendika nezdinde tüm emekçilere teşekkürlerini iletti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.