BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: MİRAÇ KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Miraç Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajında tüm İslam âleminin kandilini tebrik ederek, bu mübarek gecede tüm insanlığa sağlık, mutluluk, huzur ve barış diledi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, mesajında şunları kaydetti:

“Üç aylar içerisinde idrak edeceğimiz Mübarek gecelerden birisi olan Miraç Kandili, birçok hikmet ve bereketi beraberinde barındırmaktadır. Peygamberimiz (S.A.V)’in Cenab-ı Allah’ın yüksek huzuruna kabulü olan bu gece Müslümanlar için ilahi rahmet ve lütuflarla doludur.

Gönüllerimizin müstesna bir coşku yaşadığı bu mübarek gecede, Peygamber Efendimizin kutlu yolculuğunun anlamını kavramaya, insan olarak vazifelerimizi yerine getirmeye çalışarak, bu gece vesilesiyle, insanları birbirine yaklaştıracak, sevgi, barış, kardeşlik, birlik ve beraberlik iklimini sağlayacak tavırlar sergilemeye özen göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm İskenderunlu hemşerilerimin ve İslamâleminin Miraç Kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.”

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.