Belen’de fidanlar toprakla buluştu

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, Hatay’ın Belen İlçesi’nde gerçekleştirilen ağaç dikme etkinliğine katıldı.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, protokolle birlikte 7 Mart Pazar günü saat 11.00’de Hatay’ın Belen ilçesinde gerçekleştirilen ağaç dikme etkinliğine katıldı. Fidan dikme etkinli için Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Hatay Valisi Sayın Rahmi Doğan, Milletvekilleri ve değerli protokol üyeleri ile Türk-İş Sendikası başkanı ve temsilcileri Türk-İş Korgeneral Osman Erbaş Şehitler Ormanı’nda gerçekleştirilen fidan dikme etkinliğine katılmak üzere Hatay/Belen Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu’na geldi.

Etkinlikten sonra İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci “Vatanın her karış toprağı bizim için gelecek nesillerin emanetidir. Onlara emanetimizi en güzel şekilde teslim etmek için bugün anlamlı bir etkinliğe katıldık. Başta Sayın Bakanımız Zehra Zümrüt Selçuk hanımefendiye ve etkinliğin düzenlenmesinde öncülük eden Hatay Valisi Rahmi Doğan ve Türk-İş Sendikası Genel Başkanı Ergün Atalay’a bu anlamlı etkinlik için teşekkür ediyor ve dünden bugüne tüm şehitlerimizi saygı, rahmet ve minnet ile yâd ediyorum” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.