Konacık Aile Sağlığı Merkezi İnşaatı Hızla Devam Ediyor…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Konacık Aile Sağlığı Merkezi İnşaatı Hızla Devam Ediyor…  Konacık Mahallemizde, bölgedeki diğer mahallelere de hitap edecek olan iki hekimlik Aile Sağlığı Merkezi inşaatı hızla devam ediyor. Yaklaşık 330 m² alanda bina, otopark ve çevre düzeni çalışmalarının iki ay gibi bir süre içerisinde tamamlanması bekleniyor. Kaymakamımız Musa SARI ,  Mahalle Muhtarı Mehmet BEKÇİ  ve teknik kontrolörler ile mütahit firma temsilcisi ile birlikte inşaatta yerinde incelemelerde bulunup teknik heyetten bilgiler aldı ve telefon ile İl  Sağlık Müdürü Sayın Mustafa HAMBOLAT  ile görüşmeler yaparak inşaatın gidişatı hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Kaymakam SARI , pandemi dönemi olması nedeniyle de sağlık yatırımlarının şu an için büyük önem arz ettiğini, İlçe Devlet Hastanesi ihalesinin de bugünlerde sonuçlandırılmak üzere olduğunu, yapımı devam eden bu aile sağlığı merkezinin tamamlanması ile bölge halkının başka mahallelere taşınmasını son bulacağını, sağlık hizmetlerinin ayaklarına geleceğini ifade ederek bu merkezin ilçemize kazandırılmasında emeği bulunan ve destek veren başta Sayın Valimiz Rahmi DOĞAN  olmak üzere milletvekillerimiz, İl Sağlık Müdürümüz Mustafa HAMBOLAT ve Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı yetkilileri ile tüm teknik heyete ve muhtarımıza teşekkür ettiğini ifade etti, şimdiden mahallemize hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunduğunu ifade etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.