Devlete Bağlılık ve Millete Hizmet Yolunda Önemli Terfi !

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Dinsever Dinçer Kalkan Terfi Etti…

Emniyet Teşkilatında terfi kararnamesi yayınlandı. Terfi kararnamesinde Hatay’ın yakından tanıdığı bir isim Antakya Emniyet Müdürü Dinsever Dinçer Kalkan, 3’ncü Sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne terfi etti.

Emniyet teşkilatındaki görevine İskenderun’da 2004 yılında Komiser Yardımcısı olarak başlayan Dinsever Dinçer Kalkan, başarılı çalışmalarının mükafatını alarak bir çok önemli görevlerde bulundu ve Mersin İstihbarat Şube Müdürlüğü, Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanlığı’nda önemli başarılara imza attıktan sonra, İskenderun İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı, Kırıkhan Emniyet Müdürlüğü, Altınözü Emniyet Müdürlüğü, Reyhanlı Cilvegözü Emniyet Müdürlüğü görevlerinden sonra Antakya Emniyet Müdürlüğü görevlerini sürdürüyor.
Aynı zamanda şehit çocuğu olarak, merhum Şehit Babasından devraldığı bayrağı en yükseklere taşımak için mücadele eden Dinsever Dinçer Kalkan, Devlete bağlılık ve millete hizmet yolunda tavizsiz bir duruş sergileyen önemli bir polis müdürü olarak karşımıza çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.