Şehidin ailesine Bakan ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Serpil Korkmaz
Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Hatay’a gelen  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hatay Valisi Rahmi Doğan ve beraberindeki heyet İle birlikte 30.05.2020 tarihinde Hakkâri Çukurca İlçesinde çıkan çatışmada şehit olan Piyade Er Mehmet Günay’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
07 Haziran 2020 Pazar günü ilimiz Altınözü İlçesi Kıyıgören Mahallesinde gerçekleşen ziyarette, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şehidin aile fertleri ve yakınlarıyla bir araya gelerek sabır ve başsağlığı dileklerini iletti.
Burada İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Vali Rahmi Doğan’a İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, AFAD  Başkanı Mehmet Güllüoğlu, Göç İdaresi Genel Müdürü Abdullah Ayaz, Jandarma Genel Kom.Yrd.Korg. Ali Çardakçı, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Yusuf Ziyaeddin Cavlak, Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur, İl Jandarma Komutanı Albay Uğur Ertekin ve İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz katıldı.
Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.