TOKİ konutlarında anahtar teslimi bekleniyor…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

TOKİ konutlarında sona gelindi. İskenderun Düğünyurdu mevkiinde yapımı tamamlanan 1. etap TOKİ konutları sahiplerini bekliyor.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Düğünyurdu mevkiinde yapımı tamamlanan TOKİ konutlarında incelemelerde bulunan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, TOKİ konutlarında anahtar teslimlerinin kısa bir süre sonra yapılacağını belirtti.

İskenderun Başkan Fatih Tosyalı, TOKİ alanı içerisinde bulunan sosyal alanlar, parklar, okullar, iş merkezi, spor sahaları, cami, kütüphane ve daireler hakkında yüklenici firmadan bilgiler aldı. “Tüm konut sahibi olan vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun dileklerimizi iletiyorum.”dedi.

TOPLAM 1053 DAİRE

Konutların hak sahiplerine kısa bir süre sonra teslim edileceğini belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ” 1. etap TOKİ konutlarında sona gelindi. Son olarak TOKİ’ye bağlantı yolları da belediyemiz tarafımız yapıldı. Toplam 32 blok ve 1053 daire yaklaşık 450 dönüm üzerine inşa edilmiş durumda.  Binalar 8 ve 9 kat şeklinde inşa edildi.3+1 olan bloklarda her katta ikişer daire,2+1 bloklarda her katta dörder daire bulunmaktadır. Anahtar teslim tarihi netleşince kamuoyu ile paylaşacağız. Hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.