Asaf Güven’den şehit ve sağlık çalışanı annelerine evlerinde ziyaret…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Anneler Günü münasebetiyle, şehit ve sağlık çalışanı annelerini evlerinde ziyaret ederek, çiçek sundu.

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arsuz Belediye Başkan Yardımcısı Sami Üstün, Meclis Üyeleri ve Bazı Mahalle Muhtarlarıyla birlikte şehit annelerini ve Pandemi Hastanesinde görevi başında olan sağlık çalışanlarının annelerini ziyaret ederek, anneler gününü kutladı. Annelerin en değerli varlıklar olduğunu belirten Başkan Güven, “ Ülkemizin geçtiği bu zorlu sürece denk gelen bir anneler günü. Bizi doğuran, besleyen, büyüten ve yaşımız ne kadar olursa olsun her zaman arkamızda olan eli öpülesi annelerimizin hiçbir zaman hakkını ödeyemeyiz. Onlara değil bir gün,  tüm günlerimizi versek yine de az kalır. Bu özel günde başımızın tacı şehit annelerimizi ve son dönemde tüm dünyayı kasıp kavuran virüs belasıyla uğraşan sağlık personellerimizin annelerini ziyaret ederek, onların anneler gününü kutlamak istedik. Gelecek nesillerin yetişmesinde en büyük emeği gösteren, sınırsız sevgi ve fedakârlığın timsali annelerimizin, anneler gününü kutluyorum,” dedi.

 

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.