Madenli Yat Limanı ve Su Sporları Merkezi bu ay içinde açılacak…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, Arsuz – Samandağ Yolu, Madenli Yat Limanı ve HADO ile ilgili gelişmelerin tüm Arsuzlular adına heyecan verici olduğunu belirtti.

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a katkılarından dolayı teşekkür eden Başkan Güven, Arsuz’un hak ettiği değeri görmesinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek, ilçenin turizm hedefleriyle birlikte birçok alanda ticari hareketlilik yaşayacağını söyledi.

Arsuz’da altyapının tamamlanmasıyla birlikte turizm yatırımlarının önünü açacak gelişmelerin yaşanmasını beklediklerini belirten Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, “Uzun yıllar ihmal edilmiş bir coğrafya olan Arsuz’un, eksiklerinin giderilmesi noktasında gerekli tüm adımlar atılacak. Arsuz-Samandağ yolunun tanıtımı gerçekleşti. Asfaltlama çalışmaları da tamamlandıktan sonra yol tam anlamıyla kullanıma açılacak. İlçemiz adına bir diğer önemli gelişme ise İlçemizde bulunan barınağın, Yat Limanı ve Su Sporları Merkezi olarak inşa edilmesi.   2020 Ocak ayında yapımına başlanıp, Mayıs ayında hayata geçecek olan ve İlçemizin değerine değer katacak olan bu projenin ilçemize ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum, “dedi.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.