Başarı Talebi…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Nevşehir Ürgüp Mustafa Otelinde yapılan kam çalışmalarında 5 Temmuz İskenderun Spor’un Yönetim, Teknik heyet ve futbolcularla bir araya gelen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı başarı istedi.

“BİZ BİR PROJE TAKIMIYIZ”
Bölgesel Amatör liginde (BAL) mücadele eden 5 Temmuz İskenderun Spor’un yeni sezon öncesi kamp çalışmaları aralıksız devam ederken, Başkan Fatih Tosyalı ile yönetim takımı yalnız bırakmıyor.
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Başkan yardımcısı ve 5 Temmuz İskenderun Spor Kulüp Başkanı Kemal Nadir Ünal, As Başkan Bünyamin Saraçoğlu, Başkan kulüp Başkan yardımcısı Suat Alpaydın, futbolcularla sabah kahvaltısında bir araya geldi. Başkan Fatih Tosyalı, daha sonra Kulüp Yönetimi, Teknik Direktör Hıdır Özdemir, yardımcıları Halit Yavuz, Emre Altun ve Kenan Kurt ile bir araya geldi.
Başkan Tosyalı burada yaptığı konuşmada, “Biz bir proje takımıyız. Sporcularımızın en iyi şartlarda liglere hazırlanmaları için tesislerimizin ihalesini yaptırdık. Yeni sezon öncesi genç ve çok koşan, bir ekip oluşturduk. Taraftarlarımızın güzel ortamda müsabaka izlemeleri, ve futbolcularımızın güzel futbol sergilemeleri için 5 Temmuz stadının tadilatı 5-6 gün sonra tamamlanacak. Daha fazla gençlerimizi bünyemize katabilmek için iyi bir altyapı ekibi oluşturduk. Üst ligler bizim hedeflerimiz arasında. Bu yönde de imkanlarımız dahilinde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.