BAŞKAN YAVUZ’A HİZMETLER İÇİN 24 SAAT YETMİYOR

Published on:  /   Yorum yapılmamış

KIRIKHAN’IN HER YERİ ŞANTİYE ALANI, HİZMETLER DOLUDİZGİN DEVAM EDİYOR

Başkanlığının ilk döneminde 7 seçim, 15 Temmuz hain kalkışması ve Zaferle sonuçlanan Zeytin Dalı operasyonlarına rağmen 234 fiziki hizmeti Kırıkhan’a sunan Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’a yeni dönemde hizmetleri için 24 saat yetmiyor.

 

 

31 Mart mahalli idareler seçimleri sonrasında Kırıkhan’ın her yerini şantiyeye çeviren Başkan Yavuz bir yandan da bütün mahalleleri ziyaret ederek hemşerilerinin dertlerini dinleyip çözümü noktasında sıra dışı performans sergiliyor.

Fen İşleri müdürlüğü, Park Bahçe müdürlüğü, Zabıta müdürlüğü ve Temizlik işleri müdürlüğü Kırıkhan’ın dört bir yanında mesai merfumu gözetmeksizin 7/24 çalışmalarını sürdürmektedir.

21 Ağustos tarihi itibariyle yapılan çalışmalarda, Fen işleri ve Muhtarlıklar Müdürlüğü ekipleri tarafından Tayfur Sökmen Bulvarında kilit taşı tamir çalışması, Menderes mahallesi 860.sokakta kilit taşı tamir çalışmaları, Kanatlı caddesi üzerinde fiziki nedenlerle bozulan kaldırım ve kanaletlerde tamir çalışmaları, Alsancak mahallesi 216.sokakta kaldırım düzenleme ve kilit taşı döşeme çalışmaları yapıldı.

Yaptığı hizmetleri artıkça “METAL ENERJİSİDE” artan Başkan Yavuz yoğun programlarına rağmen yapılan hizmetleri yerinde inceliyor. Bu bağlamda son olarak hizmetlerin kalbi niteliğinde ki parke – kilit taşı, asfalt şantiyesi ve 2.gurup maden ocağında ki çalışmaları yerinde inceleyip bilgi aldı.

Yapılan hizmetlerle ilgili açıklama yapan Başkan Yavuz;

“Memleketimin güzel insanlarına ne kadar hizmet etsek azdır. Çünkü onlar hizmetin en iyisine ve en güzelline layıktır.Bütün birimlerimizle gece-gündüz demeden hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Bu noktada mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan bütün birimlerimize teşekkür ederim ”dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.