BAŞKAN FATİH TOSYALI KONUKLARINI MAKAMINDA AĞIRLADI

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,belediye olarak halka hizmet noktasında yoğun bir şekilde çalışmakta olduklarını belirtti.

Diler Holding Yönetim Kurulu üyesi Samim Yazıcı, Yazıcı Demirçelik Genel Müdürü Osman Gözükara ve Atlas Enerji Genel Müdürü Atilla Yazıcı,Güney Deniz Saha Komutanı Tümamiral Aydın Şirin ve İskenderun Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Ercan Kireçtepe,Doğu Akdeniz Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu Başkanı Faruk Ekinci ve yönetim kurulu üyeleri ve Hatay İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret etti.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDEYİZ

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,güzel olan İskenderun’u daha güzel bir hale getirmek için gayret gösterdiklerini belirterek,”Bu konuda toplumun herkesimi ile iletişim halindeyiz.Geleceğin İskenderun’unu hep birlikte inşaa edeceğiz.Birlik ve beraberlik içerisinde ortak akıl çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Sizlerden gelen öneri,talepleri anında değerlendiriiyoruz.Hepimizin tek bir amacı amacı var.Bu millet hizmet etmek”dedi.

Konuklar ise yapmış oldukları konuşmalarda Başkan Fatih Tosyalı’ya çalışmalarında başarılar dilediler.Başkan Fatih Tosyalı ise ziyarette belediyenin çalılşmaları hakkında konuklarına bilgilerde verdi.

Yapılan konuşmaların ardından ziyaretler sohbet ortamında devam etti.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.