BAŞKAN FATİH TOSYALI: YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yaz spor okullarının düzenlenecek törenle başlayacağını belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, amaçlarının, gençlerin ve çocukların sporla yetişen, spor ahlakı ve spor kültürüne sahip bireyler olmasını sağlamak olduğunu söyledi.

AÇILIŞ 26 HAZİRAN ÇARŞAMBA

Yaz spor okullarına yoğun bir ilginin olduğunu söyleyen Başkan Fatih Tosyalı,” Yaz Spor Okullarıyla çocukların yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmelerini ve yeteneklerini sergilemelerini amaçlıyoruz. Belediye olarak sporu tabana yaymak amacıyla şehir genelinde bulunan tesislerimizde farklı branşlar da eğitimler verilecek. Yaz spor okulları açılış töreni ise 26 Haziran 2019 Çarşamba 17:30’da gerçekleştireceğiz. Açılışa tüm halkımız davetlidir” dedi.

SPORCULARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUM

Kursların lisanslı eğitmenlerce verileceğinin de altını çizen Başkan Fatih Tosyalı,”Belediye olarak gençlerin spor yapabilmeleri için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Spor sağlıklı bir bedenin ve ruhun oluşabilmesi için vazgeçilmez bir unsurdur. Ailelerin çocuklarını lisanlı spor eğitmenlerimiz eşliğinde ücretsiz verilecek spor okullarına göndermeleri çok önemli. Şimdiden kurslara kayıt yaptıran tüm öğrencilerimize ve spor hocalarımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.