TOBB Hatay Kadın Girişimciler’in Kaymakam ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkan ve yönetim kurulu üyelerinden Kaymakam İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’e nezaket ziyaretinde bulundular.

TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen, ziyarette  projelerini anlatarak,   Kurulun çalışmaları hakkında  İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’e bilgiler verdi.

Hatay genelinde Kadın Girişimci sayısını arttırmak, kadınların iş hayatında daha fazla yer almasını sağlamak için çalışmalar yaptıklarını belirten Ugutmen; “TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu  olarakçalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında  Girişimci Anneler Günü etkinliğimizde olacak.Projelerimizde kadınlarımızın daha fazla iş hayatında yer alması ve istihdama katkı sağlanması için yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu çalışma ve projelerimizde İskenderun Kaymakamlığını da yanımızda görmek istiyoruz ve desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İskenderun Kaymakamı İskenderun Yönden ise; “Kadın Girişimcilerimiz ekonomiye ve istihdama katkı sağlanması yönünde çalışmalar yapması ve hazırladıkları projelerde elbette bizlerde Kaymakamlık olarak elimizden gelen desteği veririz. Yeter ki bu projeler, toplumun yararına, ekonomiye katkı ve istihdama değer katsın. Bu bağlamda çalışmalarınızda başarılar diliyorum” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, İskenderun Turizmi, Kadınların iş hayatında istihdama katkı sağlamaları, projeler ve İskenderun için neler yapılacağı konuları ele alındı.

İskenderun Kaymakamı İskenderun Yönden’in ziyaretinde, TOBB Hatay Kadın Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen, İTSO Genel sekreteri ve İl Kadın Girişimciler İcra kurulu yönetim kurulu üyesi Figen Gül Dönmez,  Yönetim kurulu üyeleri Gülser Yiğit, Esma Gülay, Canan Gürpınar, Sidkiye Işık Teoman, Sonay Aykut, Özgür Ildır Öksüz ve NidalUçar yer aldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.