İTSO Yönetiminden Erzin Ticaret ve Sanayi Odasına nezaket ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

 İTSO Başkanı Hakkı Levent YILMAZ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Erzin Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İTSO ve Erzin Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri ziyarette bölgenin genel ekonomik konuları hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Erzin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Muhteşem Vural, Erzin’in sanayi ve tarım şehri olduğuna vurgu yaparak, Narenciye sektörünün de sorunlarına ziyarette dikkat çekerek, Erzin’e kurulacak olan yeni Organize Sanayi Bölgesinin ise, Bölge ekonomisine ciddi katkı sağlayacağı belirtildi.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ziyarette yaptığı konuşmasında, Bölgenin ortak sorunlarında  Ticaret odaları olarak birlikte hareket edilmesinin bölge ekonomisinin kalkınmasında önemli olacağına vurgu yaparak, Erzin  Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

Erzin Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminin ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner İTSO Muhasip Üye Gassan Kuran, İTSO yönetim kurulu üyeleri Müfit Tennioğlu, Raşit Özyurt, Selma Yılmaz ve Hıdır Güneş yer aldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.