İşadamları Halil Şahin ve Bedrettin Öz’ün İGC ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İşadamları Halil Şahin ile Bedrettin Öz İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ettiler. 14 yıl önce Türkiye’nin en büyük özel demir Çelik Fabrikalarından İZDAŞ’ı satın alarak yaşamını İzmir’de sürdüren Halil Şahin, daha sonra bölgeye bir de termik santral kurdu.


İzmir’de Türkiye Çelik Üreticileri Derneği YK Üyeliği, Ege İhracatçı Birlikleri Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçı Birlikleri Başkanlığı görevlerini de yapan Şahin, ”İskenderun’dan uzakta olmama rağmen hem dostlarımı hem memleketimi çok özlüyorum. Yılda birkaç kez geliyorum. Siz basın mensupları gerçekten önemli bir görev yapıyorsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim”dedi.
İGC Başkanı Veysel Cıncık da Halil Şahin’e ve Bedrettin Öz’e ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek, şunları söyledi:
‘Halil Bey gittiği her yere başarıyı da götüren bir hemşerimiz. Cemiyetimizde ağırlamaktan mutluyuz. İTSO Başkanlığınız döneminde İskenderun’a önemli katkılarınız oldu. İskenderun da Üniversitenin kurulması, emniyet pasaport biriminin getirilmesi gibi pek çok çok önemli çalışmalar yaptınız. Size çok teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyoruz.’’ Konser sohbet ortamında sürdü.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.