Belen Belediye Personelinden Başkan Gül’e Sürpriz Doğum Günü…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Belen Belediye Başkanı olan İbrahim Gül, yeni yaş gününü personeli ile birlikte kutladı.

Konferans salonunda nikah merasimi programına inen Başkan GÜL, burada bulunan personellerin sürpriziyle karşılaşarak, duygulu anlar yaşadı.

Belediye personelleri olarak bizde başkanımızı unutmadık ve sürpriz doğum günüyle mutluluğuna ortak olduk. İfadelerini kullanan çalışanlar, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Belediye Başkanı İbrahim Gül ise; “Çalışma arkadaşlarım hepinize sonsuz teşekkürler ediyorum. Bugün beni çok duygulandırdınız. Allah hepinizin gönlüne göre versin. Doğum günü pastasındaki mumları üflediğimde, dileğimi sizlere söyledim. Buradan da herkese ilan ediyorum. Allahın izni, sizlerin gayreti ve Belen’li hemşerilerimin desteği ile Belen’de en fazla, en güzel ve en iyi hizmetlerin gerçekleştiği bir dönemi hep birlikte yaşarız inşallah. Diyerek ailesiyle birlikte doğum günü pastasını kesti.

????????????????????????????????????

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.