İTSO Yönetiminden Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odasına Nezaket Ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası’na nezaket ziyaretinde bulundular.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, Bölge ve ülke ekonomisi hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilen ziyarette, Başkanı Numan Bölükbaşı ve yönetim kurulu üyeleri Kırıkhan ekonomisi ve bölgedeki son gelişmeler hakkında İTSO yönetimine bilgiler verdi.

Ziyarette ağırlıklı olarak Suriye Sorunları, Amik Ovası ve Kırıkhan’daki iş adamlarının, çiftçilerin sorunları ele alındı.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ziyarette yaptığı konuşmasında; “İTSO olarak Hatay’ın genel sorunları noktasında birlikte hareket etmekteyiz. Bunu bir çok platformda gösterdik. İTSO olarak diğer Odalarımız ile birlikte bundan önce olduğu gibi bundan sonrada aynı kararlılıkla hareket edeceğimize inanıyoruz. Hepimizin ortak amacı, bölgemize, ekonomik anlamda değer katmaktır. Bu vesile ile yeni seçilen yönetiminize de başarılar diliyoruz” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

İTSO yönetimi, Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı  Numan Bölükbaşı’nın iş yerini de ziyaret etti.

Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odasına gerçekleştirilen ziyarette, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Meclis Başkanı Okan Belli, İTSO Başkan yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, İTSO yönetim kurulu üyeleri Müfit Tennioğlu, Raşit Özyurt, Hıdır Güneş, Yusuf Yılmaz, İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.