Arsuz Kale’de Krom Ocağı ve Zenginleştirme Tesisi için ÇED toplantısı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay İli Arsuz İlçesi Halkın Katılım Toplantısı için çağrı yapıldı.

Krom Ocağı ve Zenginleştirme Tesisi Kapasite Artışı projesi hakkında halkın görüşü alınacak. Konu ile ilgili ÇED Yönetmeliğinin 9. Maddesi gereğince faaliyet hakkında, yöre halkını bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak amacıyla “22.04.2019 tarihinde saat 14:30’da İlimiz Arsuz İlçesi, Kale Mahallesi No:7 (Kale İlkokulu) adresinde Halkın Katılım Toplantısı yapılacaktır.” şeklinde duyurusu yapıldı.

Duyuru şöyle: “Hatay İli, Arsuz İlçesi Kale Mahallesi Mevkii’nde Arsuz Madencilik İnş. Nak. ve Petrol Ürünleri San. Tic. A.Ş. tarafından yapılması planlanan İR:200801973 (Er:3156099) Numaralı Krom Ocağı ve Zenginleştirme Tesisi Kapasite Artışı projesi hakkında, ÇED Yönetmeliği Ek – III’ de yer alan ÇED Genel Formatı çerçevesinde hazırlanan ve Bakanlığımıza sunulan dosya ile ilgili ÇED Yönetmeliği’nin 8. Maddesi gereğince ÇED sürecinin başlatıldığı belirtilmektedir. Ayrıca, ÇED Yönetmeliğinin 9. Maddesi gereğince faaliyet hakkında, yöre halkını bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak amacıyla 22.04.2019 tarihinde saat 14:30’da İlimiz Arsuz İlçesi, Kale Mahallesi No:7 (Kale İlkokulu) adresinde Halkın Katılım Toplantısı yapılacaktır.”

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.