Duru Çöllü Beyin Olimpiyatları Türkiye Finalinde

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Duru Çöllü, Beyin Olimpiyatları Türkiye Finalinde Hatay’ı temsi edecek. Özel Arsuz Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü 4. sınıf öğrencisi Duru Çöllü, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı Türkiye Beyin Olimpiyatları Adana bölge finallerini kazanarak, Hatay’ı Türkiye finallerinde temsil etmeye hak kazandı.

Özel Arsuz Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü Genel Müdürü Aykut Davut Öktem’i, İlkokul Müdürü Janset Gözütok Ciminli ve Sınıf Öğretmeni Hatice Doğan’la birlikte ziyaret eden 4’ncü sınıf öğrencisi Duru Çöllü, okulunu ve Hatay’ı en iyi şekilde temsil edeceğine olan inancını ifade ederek, Aykut Davut Öktem’in şahsında Kurucu Nuri Üysen’e bilim ve teknoloji yatırımlarından dolayı teşekkür etti.

Genel Müdür Aykut Davut Öktem de, bilim ve teknolojiye çok önem veren ve yatırımlarını da bu yönde gerçekleştiren Yükseliş Koleji olarak her türlü girişim ve projeyi destekleyeceklerinin sözünü verdi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.