Belen Belediyesinden;Birlik Beraberlik Gecesi…

Published on:  /   Yorum yapılmamış

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Belen Belediye Başkanlığını Kazanan Belediye Başkanı İbrahim Gül’ün Göreve Başlaması Nedeniyle, Belen MHP Ülkü Ocakları ve AK Parti Gençlik Kolları Tarafından Düzenlenen Birlik Beraberlik Gecesi Düzenlendi.

Proğrama Hatay Milletvekili Lütfü Kaşıkçı, MHP İl Başkanı Murat Adal, Belediye Başkanları, İskenderun MHP İlçe Başkanı, Kadın Kolları, Ülkü Ocakları, MHP Belen İlçe Başkanı Seyfullah Gürbüz, AK Parti Belen İlçe Başkanı Enis Göçmen ve Belenli Vatandaşların Katılımıyla Gerçekleşti.

Yoğun katılımın olduğu Birlik Beraberlik Gecesinde, coşkuyla karşılanan Belediye Başkanı İbrahim Gül yaptığı açılış konuşmasında şu ifadelere yer verdi.

Başkan Gül, “Kıymetli Belenli hemşehrilerim, değerli misafirler, hanım efendiler, beyefendiler, gençler, kıymetli çocuklar, hepiniz Birlik Beraberlik Gecemize hoş geldiniz şerefler verdiniz. Bugün Belen Ülkü Ocakları ve AK Parti Gençlik Kollarının birlikte tertiplediği programın hayırlı olmasını dilerim. Arkadaşlarımız seçimdeki sonuç itibari ile sevindiler mutlu oldular. Bugün de güzel bir organizasyon yapmışlar, şahsım ve sizler adına kendilerine çok teşekkür ediyorum. Emeği geçenlerden de Allah razı olsun. Belende en kötü günümüzün böyle olsun.

Beş yıl içerisinde Belenimize hizmet getirip yüzünü güldürmek bizim boynumuzun borcu, bu saatten sonra Belenimiz huzur içerisinde yaşayacağımız bir kent olacak dedik ve ya Allah Bismillah diyerek ilk meclisimizi gerçekleştirdik. Bugün de buraya gelmeden önce MHP Büyükşehir Belediye Meclis üyelerimiz, milletvekilimiz ve MHP İl Başkanımızla bir araya gelerek çalışmalarımıza başladık. Tekrar bizleri bu özel günde yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum, ifadelerini kullandı.

Ardından MHP Belediye Başkanları yaptığı konuşmada Belediye Başkanı İbrahim Gül’e hayırlı olsun temennisini dile getirdi.

MHP İl Başkanı Murat Adal’da yaptığı konuşmada,  Belen’e belediye başkanı değil kıymetli bir evlat bir kardeş bir abi seçtiniz. Hamdüsenalar olsun ki İbrahim Başkanımız Belediye Başkanı oldu. Yüce Rabbim sizlerden razı olsun. Allah’ın izniyle bizlerde başkanımızın beş yıl boyunca arkasında olacağımızı ve Ülkücü hareketin gücünü tüm Hatay’a hizmet olarak getireceğiz. İfadelerini kullandı.

Hatay Milletvekili Lütfü Kaşıkçı da yaptığı konuşmada, “Belen’in bizim için ayrı bir özelliği var, çokça gidip geldik, burada ki konuştuğumuz her sözümüzün sonuna kadar arkasındayız, İnşallah İbrahim Başkanla birlikte Belen’in kalkınması için daha modern bir ilçe olması için Belen’deki işsizler bir nebze çözüm olabilmek için elimizden ne geliyorsa hepsini yapacağımıza, buradan sizlerin adına da söz veriyorum.” ifadelerini kullandı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.