İTSO ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasından seminer

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İTSO İle İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası  iş birliği ile gerçekleştirilen bilgilendirme semineri yoğun ilgi gördü.

İTSO İle İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası  iş birliği ile gerçekleştirilen bilgilendirme semineri yoğun ilgi gördü.

TÜRMOB Eğitmeni Güler Güney,in sunumu ile  ‘Kurumlar Vergisi Beyannamesinde  Özellikli konular’ konulu eğitim seminerinin başında 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla İSMO yönetim kurulu üyesi Leyla Eren  tarafından  TÜRMOB  eğitmeni  Güler Güney’e çiçek takdim edildi.

Seminerin açılış konuşmasını yapan İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Merih Hasan Yıldırım; “Konuşmama başlarken tüm emekçi kadınlarımızın 8 Mart Dünya  Emekçi Kadınla Gününü kutluyorum ve bayanlarımızın iş, eğitim ve aile hayatlarında başarılar diliyorum. Bildiğiniz gibi Muhasebeciler Odası olarak eğitimlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Mesleğimizde mevzuatlar sürekle değişiyor. Artık işlerimizin büyük bir bölümü internet ve dijital ortamdan yürütüyoruz.  Bu nedenle sürekli kendimizi geliştirmek ve yenilemek, dolayısıyla eğitim almak durumundayız. Bu nedenle Meslektaşlarımızı konunun uzmanları ve en yetkili  eğitmenleri tarafından düzenlediğimiz seminerlerle bilgilendiriyoruz” dedi. İSMO Başkanı Merih Hasan Yıldırım, “Son günlerde özellikle kalp krizi sonucu bir çok meslektaşımız hayatını kaybetti. Bu vesile ile hayatını kaymeden meslektaşlarımıza Allah’tan Rahmet diliyoruz. Çok stresli ve sıkıntılı olan mesleğimizde bir de mevzuatlar eklenince işimiz oldukça zorlaşmaktadır. Tüm bu sıkıntı ve zorluklara rağmen mükelleflerimize en iyi hizmeti verebilmenin gayreti içerisinde el birliği ile çalışmamız gerekir. Oda olarak 1-7 Mart tarihleri arasında kutlanan Muhasebeciler Haftasını da birlik ve beraberlik içerisinde dolu dolu kutladık. Bu birlikteliğimizin devam etmesi temennisiyle eğitim seminerimizden istifade etmenizi temenni ediyorum” dedi.

Seminerde sine vizyon destekli olarak  TÜRMOB Eğitmeni Güler Güney  ‘Kurumlar Vergisi Beyannamesinde  Özellikli konular’ konusunda detaylı bilgiler verdi.

Seminer sonunda ise İSMO Genel sekreteri İbrahim Kaynar,  TÜRMOB  Eğitmeni Güler Güney’e verdiği eğitimden ve katkılarından dolayı  plaket takdim etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.