Beyin Cerrahisinde ‘Gelişim’ Farkı Devam Ediyor

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Doğan Değirmenci, İskenderun Gelişim Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

Alanında gerçekleştirdiği uygulamalar hakkında bilgiler veren Op. Dr. Doğan Değirmenci, “Beyin ve omurilik tümörleri, beyin anjiyosu, hidrosefali-şant ameliyatları, kafa travmaları cerrahisi, omurga travma cerrahisi, bel fıtığı ameliyatları, beyin kanaması ameliyatları, endoskopik bel fıtığı ameliyatları, boyun fıtığı ameliyatları, beyin-beyincik sarkması ameliyatları, periferik sinir cerrahisi ameliyatları alanlarında hizmetlerimizi sunmaya devam edeceğiz” diyerek, Gelişim Ailesi’ne katılmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Op. Dr. Doğan Değirmenci Kimdir?

1977 Almanya doğumlu olan Op. Dr. Doğan Değirmenci, 2001 yılında Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Op. Dr. Değirmenci, 2011 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirurji Alanı’nda da uzmanlığını tamamladı. 2001-2003 yıllarında Altınozü Büyükburç Sağlık Ocağı Pratisyen Hekim olarak çalışmaya başlayan Op. Dr. Doğan Değirmenci, 2003-2004 yılarında Elazığ’da mecburi hizmetini yerine getirdi. 2004- 2006 yıllarında Antakya 112 Acil Hekimi olarak çalışma hayatının ardından, 2006-2011 yılları arasında Dicle Üniversitesi Beyin ve Sinir Cerrahi Kliniği’nde Araştırma Görevlisi olarak devam etti. 2011-2013 yıllarında Cizre Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı olarak çalışan Değirmenci, 2013-2019 yıllarında İskenderun Devlet Hastanesi’nde görevine devam etti.Op. Dr. Doğan Değirmenci, 2019 Nisan ayı itibariyle İskenderun Gelişim Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi olarak görevini sürdürmektedir.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.