Başkan Tosyalı halkın içinde

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı hafta sonu düzenlenen çeşitli programlarda vatandaşlarla bir araya gelerek İskenderunluları yalnız bırakmadı.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı hafta sonu düzenlenen düğün ve nikâh programlarına katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Fatih Tosyalı düğün merasimlerine katılarak genç çiftlere bir ömür boyu mutluklar dileyerek hayırlı olsun dileklerini iletti.

HALKIMIZA EN İYİ VERECEĞİZ

İskenderun Millet Parkında vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Fatih Tosyalı,”Her zaman halkımızın arasında olacağız. Vatandaşlarımızın iyi gününde kötü gününde hep birlikte olacağız. Vatandaşlarımızın sorunlarını sıkıntıları dinleyip belediyemizin imkânları ölçüsünde çözüm bulacağız. Halkımıza en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisinde olacağız” dedi.

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ

Halka hizmetin hakka hizmet olduğunu ifade den Başkan Fatih Tosyalı,”Belediyemizin sorumluluk alanı içerisinde bulunan yerlerde çalışmaları aralıksız sürdüreceğiz. Rutin belediyecilik hizmetlerinin yanında sık sık halkımızın arasında olacağız. İskenderun ve bölge halkına en iyi vermek için gece gündüz demeden çalışacağız “şeklinde konuştu.

Vatandaşlar ise yeni İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya görevlerinde başarılar dilediler.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.