Elmasoğlu; ‘Herkesin Belediye Başkanı Olacağım’

Published on:  /   Yorum yapılmamış

1 Mart yerel seçimlerinde Erzin Belediye Başkanı seçilen CHP’li Ökkeş Elmasoğlu, Erzin halkına en iyi hizmeti yapacağını ifade etti.

CHP Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir, Erzin Belediye Başkanlığını kazanan CHP’li Ökkeş Elmasoğlu’nu parti binasında ziyaret ederek, tebrik etti. Hatay’da CHP bayrağını dalgalandıran dördüncü ilçe olmayı başaran Erzin’le gurur duyduğunu belirten Tokdemir, Elmasoğlu, ilçe yöneticileri ve Erzinlilere teşekkür etti.

Elmasoğlu’nun Erzin’e güzel hizmetler sunacağına inandığını ifade eden Milletvekili Tokdemir, “31 Mart yerel seçimlerinden başarıyla çıkan Sayın Ökkeş Elmasoğlu’na, Erzin İlçe Başkanlığımızda hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik. Ökkeş Başkanımızı, ilçe teşkilatımızı, Millet İttifakı ortağımız İYİ Parti Erzin ilçe teşkilatı tüm kademesini kutluyor, Erzin’e hizmetleri konusunda başarılar diliyorum” dedi.

Şeffaf, katılımcı, hesap verebilir bir belediyecilik anlayışıyla herkesin belediye başkanı olacağını söyleyen Elmasoğlu ise, “Öncelikle seçim kampanyamız boyunca desteklerini esirgemeyen CHP İlçe örgütümüz ile ittifak ortağımız İyi Parti’nin tüm üyelerimize, her iki partimize gönül vermiş gönüldaşlarımıza, milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Lütfü Savaş’a, oy versin, vermesin tüm Erzin’lilere çok teşekkür ederim. Seçimler geride kalmış kazanan 20 mahallemizle Erzin olmuştur. Belediye Başkanı olarak görev yapacağım süre boyunca arkadaşlarım ve tüm Erzin paydaşları ile beraber güzel ilçemizi; hiç kimseyi ötekileştirmeden, liyakata önem veren, hizmet ve proje odaklı politika yürüteceğimden, yüreği Erzin için atan herkesle birlikte çalışacağımdan, haktan ve doğrudan ayrılmadan şeffaf, katılımcı, hesap verebilir bir belediyecilik anlayışı ile yöneteceğimizden, 7’den 70’e herkesin Belediye Başkanı olacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.