Şahutoğlu: Bu topraklara hizmete devam edeceğim

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Millet İttifakı-Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, 31 Mart Yerel Seçimlerinin tamamlanmasının ardından süreçi değerlendiren yazılı bir açıklama yaptı. Hizmet yarışına çıktığımız günden bu yana hiç kimseyi ötekileştirmeden ve ayırmadan herkese eşit bir şekilde yaklaşım sergilediğine işaret eden Dr. Yılmaz Şahutoğlu, parti örğütüne, Yerel yöneticilerine, partililerine ve kamuoyuna teşekkür etti.

Millet İttifakı-Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu,  Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a başarılar diledi. Şahutoğlu, Demokrasilerde millet iradesine her zaman saygı göstereceğini vurguladığı mesajında; “İskenderun halkımızın % 40 oyunu olarak İskenderun Belediye Başkanlığını kazanan Sayın Fatih Tosyalı’yı da tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyorum.” Dedi.

CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu,  Teşekkür mesajında şu görüşlere yer verdi:  “Uzun bir maratonu tamamladık. 31 Mart mahalli idareler seçimlerini geride bıraktığımız şu saatlerde; aday adaylığı sürecinden bu güne kadar geçen süreçte bizlere inanıp, güvenerek, daima destek olan ve kucak açan büyük İskenderun Halkımıza sonsuz teşekkür etmek istiyorum!  Başımızı öne eğmeden, hep birlikte dik durarak İskenderun halkına hizmet etme yolunda yapacağımız projelerimizi anlattık. Gönüllerinde yer edindiğimiz İskenderun halkımız bizlere olan desteklerini esirgemediler. Verilen destekler sayesinde aldığımız oy oranı ile milletimizin gönlünde yer bulduk. Bu duygu ve düşüncelerle, şahsımı İskenderun halkına Belediye Başkan Adayı olarak bu görevi bana tevdi eden ve desteklerini esirgemeyen başta, CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na CHP Parti Meclisi ve Merkez Yürütme Kurulu Üyelerine, CHP Hatay Milletvekillerimize, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Lütfü Savaş’a, CHP Hatay İl Örgütü ve İskenderun İlçe Örgütü’ne, CHP İskenderun İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları’na, Millet İttifakı’nın ortağı olan İyi Parti İskenderun İlçe Teşkilatı’na, İyi Parti İlçe Kadın Kolları ile Gençlik Kolları’na, Belediye Meclis Üyesi adayı arkadaşlarıma teşekkür ediyor, en derin saygılarımı sunuyorum. Hayatı boyunca dünyanın en değerli varlığı olan ‘insan’a hizmeti kendine şiar edinmiş İskenderun Sevdalısı olarak, İskenderun’u daha iyi, daha huzurlu, daha mutlu bir kent yapma adına çıktığımız bu onurlu yolda, bizlere samimi bir şekilde yol arkadaşlığı yapan tüm dostlarıma şükranlarımı sunuyorum. Bu süreçte dualarını bizlerden hiç esirgemeyen aile büyüklerime, her zaman yanımda ve daima destek olan eşim Cavide Şahutoğlu ile çocuklarıma hepinizin huzurunda çok-çok teşekkür ediyorum. Yine aynı şekilde partili partisiz gece gündüz bir adım ileriye gitmek için emek veren ve çaba sarf eden, bizimle yüreğini ortaya koyan yol arkadaşlarıma, tüm dost ve akrabalarıma, partimin eski yeni tüm yöneticilerine ve İskenderun Halkına çok-çok teşekkür ediyorum! İskenderun’a gönülden sevdamız her daim devam edecektir. İskenderun bizim evimiz, sevdamız, yüreğimiz. Dün olduğu gibi bugün de yarın da bu topraklarda olacak, bu toprakların emrinde olacağım.”

 

 

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.