Aslan: “Kent için her türlü fedakarlığı göze alan Mete Aslan her zaman İskenderunlu’nun yanında olacak”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun’un deneyimli siyaset adamı ve üç dönem belediye başkanlığı yapan Mete Aslan, 31 mart yerel seçimlerinde kendisine destek veren başta İskenderun halkı olmak üzere herkese teşekkür etti ve göreve gelen Mehmet Fatih Tosyalı’yı yayınladığı mesaj ile tebrik etti.


Halktan ve siyasi çevrelerden gelen yoğun talep üzerine İskenderun Belediye başkanlığı görevine talip olduğunu hatırlatan Mete Aslan, “Ben bu kentte yaşıyorum. Belediye hizmetlerinde sıkıntı olduğu sık sık bana iletiliyordu. Başta temizlik olmak üzere kent trafiği, yerleşkemizdeki yabancıların konumu ve başlattığımız birçok projelerin görevi bıraktığım 10 yıllık süreçten sonra devamı gelmediğini gördüm. Kısaca, hizmet açlığı vardı.” diyerek şöyle devam etti:
“Bununla ilgili hemen hergün ve özellikle son zamanlarda birçok şikayet aldım. Bana yeniden aday olmam konusunda yoğun talepler gelmeye başladı. Bu kente büyük hizmetlerim var. Bu beklentiye duyarsız kalamazdım.
Adaylık sürecinin ilk gününden itibaren benim, partili arkadaşlarımın ve İskenderun sevdalılarından oluşan ekibimin yanında olan, desteklerini eksik etmeyen, düzenlediğimiz mitinglerde yağmur, soğuk, gece vakti demeden katılım gösteren, işyerleri, mahalle ve ev ziyaretlerinde bizleri ağırlayan, ilgi gösteren, coşkularını eksik etmeyen halkıma, basınımıza, partili olan olmayan tüm arkadaşlarıma, gönüldaşlarıma, ayrıca hayatımda olduğu her dönemde desteğini eksik etmeyen sevgili eşim Zübeyde hanıma, kardeşlerime, evlatlarıma ve tüm aileme sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.
Dualarını esirgemeyen herkesten “Allah razı olsun” diyorum.
Unutmasınlar ki, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da onların arasında olmaya devam edeceğim. Bu kenti sahiplenen her kim olursa ihtiyaç duyulduğu takdirde deneyimlerimi paylaşmaya devam edeceğim. Başımız dik, herkesle kucaklaşan, İskenderun için her türlü fedakarlığı göze alan bir Mete Aslan her zaman yanlarında olacak.
Bu duygu ve düşüncelerle, İskenderun halkının Belediye Başkan Adayı olarak şahsıma gösterdikleri ilgi ve desteğe ömrüm vefa ettiği sürece minnettar kalacağım. FATİH TOSYALI’YI TEBRİK EDİYORUM. Seçim sonrasında ortaya çıkan tablonun kentimize hayırlı olmasını diliyorum. Göreve gelen Mehmet Fatih Tosyalı başta olmak üzere yeni meclis üyelerine başarılar diliyorum. “

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.