YENİ DEPREM YÖNETMELİĞİ TOPLANTISI KIRIKHAN BELEDİYESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un talimatları doğrultusunda yeni deprem yönetmeliği ( TDYH 18) hakkında bilgilendirme ve istişare toplantısı Kırıkhan Belediyesinde gerçekleştirildi.

20.02.2019 Çarşamba günü Kırıkhan Belediyesi eski meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Belediye personellerinden İnşaat Yüksek Mühendisi Gökhan Gümüşçay, İnşaat Yüksek Mühendisi Burhan Karaeminoğulları ve Kırıkhan’daki İnşaat mühendisleri katıldı.

Kırıkhan Belediyesinde görevli Yüksek İnş.MühendisiGökhan Gümüşçay ve İnşaat Mühendisi Burhan Karaeminoğulları tarafından Kırıkhan’da inşaat yapan İnşaat Mühendislerine yeni deprem yönetmeliği (TDYH 18.) madde hakkında bilgiler verildi ve yapılan bu toplantıyla halkımızın sağlam binalarda oturmalarının sağlanması hedeflendiği belirtildi.

Toplantı sonrasında konuyla ilgili değerlendirme de bulunan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz; “ Hizmette ki önceliğimiz her zaman olduğu gibi insan odaklı hizmettir. Çalışmalarımız her zaman bu doğrultuda olmuş bundan sonrada böyle olacaktır.

Çünkü bizler insanlara hizmetkâr olmaya geldik. Kaldı ki Mühendislerimizin yapmış olduğu toplantıdaki konu ise insanlarımızın hayatı açısından büyük önem arz etmektedir.

Hükümetimizin Kentsel dönüşüm ile ilgili düzenlemiş olduğu yasalarla birlikte yeni deprem yönetmeliği (TDYH 18) ile insanlarımızın güvenle oturabileceği sağlam yapıda binalar yapılması hedeflenmiştir.

Bu vesile ile böyle önemli bir konuda toplantıya katılan bütün mühendislerimize duyarlılıklarından dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.