METE ASLAN’DAN ŞAHİN TAKSİ DURAĞI ZİYARETİ

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Daha sonra Şahin Taksi Durağında taksicilerin misafiri olan Mete Aslan’a burada da ilgi büyüktü. Durağın kendisi tarafından belediye başkanlığı döneminde verildiğini söyleyen taksiciler bunun için Mete Aslan’a bir kez daha teşekkür ettiler.


İskenderun’da yeniden hizmetlerine devam etmek istediğini söyleyen Mete Aslan, “Sizlerin bu ilgi ve alakası karşısında görüyorum ki hizmetlerimi özlediniz. Demek ki bensiz geçen dönemlerden memnun değilsiniz. O halde sizlerin de destekleriyle İskenderun’u yeniden değişime sokacağız” dedi.
İskenderun ittifakının önemine de dikkat çeken Mete Aslan, “Ankara’nın dayatması ile ittifak kuruluyor. Bu ittifakı seçmene de kimse sormadı. Hangi partinin hangi parti ile ittifak yaptığının bir önemi yok. Önemli olan yaşadığımız kentin sorunlarına çare olabilmek. Biz İskenderun ittifakı olarak her partinin seçmeni ile birlikte yürüyoruz. Çünkü Ankara’dakiler buranın sosyal yapısını nereden bilecekler. Bu dayatmalara karşı biz de İskenderun ittifakı ile bu kenti bütün İskenderun halkıyla yöneteceğiz” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.