İskenderun, CHP’yi Sosyal Medya’da Salladı

Published on:  /   1 Yorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkanlığında parti genel merkezinde gerçekleştirilen toplantı yaklaşık 13 saat sürmesinin ardından İskenderun CHP, Belediye Başkanlığı için aday açıklaması Şubat ayının 4’üne ertelendiği ifade edildi.

CHP Parti Meclisi’nin (PM) yeni belediye başkan adaylarının belirlenmesi için yaptığı toplantının sona ermesiyle İskenderun adayının açıklanması 4 Şubat’a ertelenmesi İskenderun’da tepkilerin dile getirildiği gündemi oluşturdu.

Edinilen bilgiye göre, özellikle İstanbul ve İzmir ilçe adaylarının oylanmasında yaşanan tartışmalar nedeniyle Kılıçdaroğlu toplantıya üç kez ara verdi. Gergin bir ortamda devam eden toplantıda söz alan üyeler, PM’ye sunulan bazı belediye başkan adaylarına itirazda bulundu İtirazda bulunulan ilçeler arasında İskenderun’da bulunuyor.

Tüm bu gelişmeler yaşanırken sosyal medyadan da bazı partililer tepkilerini dile getirdi. Velit Dağ, kendi sosyal hesabından takipçilerine; “İSKENDERUN CHP’yi kiraya vermek isteyen Ehlen Ehlen Mehmet Güzelmansur, İsmet Tokdemir ve Paranın gücü ile vekil olan Suzan Şahin İskenderun sizleri affetmeyecek.. Bu hatadan vazgeçin yoksa sandığa gömüleceksiniz…” ifadeleri takipçileri tarafından değer buldu.”

İşte sosyal medyada atılan mesajlardan bazıları:

“İbrahim Abravca; “Doğru duyum olduğuna inanmak istemiyorum. Aday adaylarımızın emeklerine çok yazık olur. Sağ gösterip sol da vurabilirler..”

Zaza Maho; “ SUZAN ŞAHİN İNŞALLAH BÖYLE BİR GZELLİĞİ BİZE HEDİYE ETMİŞ OLSUN”

Bir çok partilinin sosyal medyayı eleştirileriyle sallaması siyasi kulislerde çalkalanırken, gelişmeler ile ilgili olarak bölge milletvekillerinden ve partinin önde gelen kurmaylarından açıklama beklendiği de dillendiriliyor.

Zaza Maho, “CHP İÇİN AKLIMA GELEN ŞU. Bence CHP’yi tepeden tırnağa
Başkan Erdoğan kurgulamış ve yönetiyor gibi geliyor… Çünkü; CHP Ak Parti teşkilatlarından daha çok Başkan Erdoğan’ın iktidar olması ve iktidar kalması için en kritik zamanlarda en kritik hamleleri yapıyor…”

Kategori:

1 Yorum

  • Mehmet Çetin.
    Reply

    İskenderun kaderine terk edilmemeli.Terk edenler de kaderine terk edilmek durumunda kalacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.