İbrahim Gül Belen’de seçmenle buluştu

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Adalet ve Kalkınma Partisi ve MHP’nin Cumhur İttifakının Belen Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül, Belende ilk mitingini düzenleyerek seçmenle buluştu.

Atatürk Parkı’nda gerçekleştirilen mitinge; MHP Milletvekili  Lütfü Kaşıkçı, Cumhur İttifakı’nın Meclis Üyeleri, İl Yönetimleri, Belen ve Çevre İlçe Yönetimleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Belediye Başkan Aday Adayları, STK’lar, Ülkü Ocağı Başkanları, Mahalle Muhtarları, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

İttifak Adayı İbrahim Gül, Belen Atatürk Parkında Mehter marşı, meş’aleler ve tekbirlerle karşıladı. Kurban kesilmesiyle başlayanu karşılamanın ardından saygı duruşu ve istiklal Marşı okundu. Mustafa Kemal ATATÜRK, Silah Arkadaşları ve Tüm Şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim Tilaveti dinlendi.

MHP Milletvekili Lütfü Kaşıkçı”Hatay’da üç hilali tamamladık!”

Belen’deki Cumhur İttifakı A. Adaylarından helallik isteyerek konuşmaya başlayan Hatay Milletvekili Lütfü Kaşıkçı; “Hatay’da Dörtyol, Belen ve Kumlu ile üç hilali tamamladık.” dedi. 24 Haziran Genel seçimlerinde kurulan Cumhur İttifakının 31 Mart Yerel Seçimlerinde de devam ettiğini kaydeden  Lütfü Kaşıkçı, kordumuz, devletimizin bekası için sınır ötesi operasyon düzenlediği ve düzenlenen bu operasyonlar ile bir çok terörist unsurun etkisiz hale getirildiğini belirtti. Ülkemizin sınır güvenliği için sınır ötesi operasyonlara devam edileceğini söyleyen  Lütfü Kaşıkçı, “bu konuda da Sn Erdoğan’a en büyük desteği Genel Başkanımız Devlet Bahçeli vermiştir.” dedi. Cumhur İttifakının Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sn. İbrahim Güler’e de destek olacağının altını çizen  Lütfü Kaşıkçı, “Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 5 milletvekilinden daha fazla çalışacağım. Bunu herkes görecek. Belen Belediye Başkan Adayımız İbrahim Gül’ün de Allah’ın izni ile çok güzel işler yapacağına inanıyorum. Bütün projelerine destek olacağım. Söz veriyorum.” dedi.

Başkan Adayı GÜL: “Cumhur İttifakı için çok çalışmalıyız!“

Milletvekili Sn. KAŞIKÇI’nın davetiyle konuşmasını yapmak üzere kürsüye gelen İttifak Adayı Sn. İbrahim GÜL; “Birincisi bu iş Nasip ikincisi ise görev bilinci. Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan ve genel başkanımız sayın Devlet Bahçeli Belen’den aday olmamı uygun gördüler.Bizde başımız üstüne Belen diyerek verilen görevi üstlendik. Başımız gözümüz üstene bu görev için yola çıktık. Bu saatten sonra Belen’de Hatay’da Cumhur ittifakının kazanması için var gücümüzle gece gündüz çalışacağız. Önce hanelere sonra gönüllere gireceğiz.” şeklinde konuştu.

Başkan Adayı GÜL: “Büyükşehir Belediye Başkanvekilliği görevi tarafıma verildi!“

Konuşmalarına bir sürprizle devam eden İttifak Adayı İbrahim GÜL; “Ak Parti ve MHP kurmayları tarafından Belen Belediye Başkan Adaylığının yanı sıra Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanvekilliği görevi de tarafıma verildi. Belen’de ve Hatay Büyükşehir seçimlerinde kazanmamız halinde bu görevi şahsıma layık gören herkese teşekkür ediyorum. Belen Belediye Başkanı aynı zamanda Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili de olacak. Hizmete kimse engel olamayacak.” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.