HÜSEYİN YAYMAN VE AYHAN YAVUZ’A ESKİ İLÇE BAŞKANLARINDAB TAM DESTEK

Published on:  /   Yorum yapılmamış

31 Mart 2019 Mahalli idareler seçim çalışmalarına yoğun bir tempoyla başlayan Ak parti Hatay Milletvekili Doç. Dr. Hüseyin Yayman, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Ak Parti Kırıkhan ilçe Başkanı Ömer Erdal Çelik eski ilçe Başkanlarının tam desteğini aldı.

Bu bağlamda 24.01.2019 Perşembe günü sabah saat: 9.00’ da Kırıkhan Ak parti ilçe binasında düzenlenen toplantıya Ak parti Hatay Milletvekili Doç. Dr. Hüseyin Yayman, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Ak parti Kırıkhan ilçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ile birlikte Ak parti eski ilçe başkanları katıldı.

Toplantıda bütün ilçe Başkanlarının ortak olarak yaptıkları açıklamada; “Ülkemiz büyük bir beka mücadelesi vermektedir. Ülke ve Milletimizin bekası söz konusu olduğunda her birimiz üzerimize düşen ne görev varsa CUMHUR İTTİFAKININ ruhu ile terimizin son damlasına kadar çalışacağız.

Buradan vereceğimiz birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhu tüm dünyaya anlamlı bir mesaj olacaktır. Bizler bu görevi layıkıyla yerine getirmez isek Kıyamet gününde Şehitlerimize ve Gazilerimize hesap veremeyiz.

31 Mart 2019 Mahalli idareler seçimi Ülkemize, Milletimize, İlimiz ve İlçemize hayırlı olsun ”dediler.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.