CUMHUR İTTİFAKI ADAYLALRINI AÇIKLADI

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Cumhur İttifakı’nın Hatay ilçe adayları, TBMM Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanı Naci Bostancı ve milletvekillerinin katıldığı Antakya Kapalı Spor salonundaki törende açıklandı.

“Hatay’ı ve tüm ilçeleri kazanacağız” diye slogan atan partililer, adaylarına moral aşıladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından İskenderun Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan İskenderun OSB Başkanı Fatih Tosyalı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederek, İskenderun’un daha yaşanılabilir bir yere gelmesi için eğitimiyle kültürüyle sanayisiyle çağ atlayacak bir hale gelmesi için inşallah el birliğiyle çalışacaklarını söyledi.

İsmi açıklandığında büyük alkış alan Fatih Tosyalı, “Şahsımı tüm İskenderunlular’ın Belediye Başkan Adayı olarak onurlandıran, bu büyük onuru bizlere yaşatarak, görevi bizlere tevdi eden Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve partimizin üst kurullarına teşekkür ediyor, bu süreçte yanımızda duran, milletvekillerimize, il ve ilçe teşkilatlarımızı da şükranlarımı sunuyorum. Malumunuz sorumluluğu ağır olan bir görev ama, çok şükür bu görevin üstesinden gelecek iradeye, cesarete, vizyona, güce, misyona sahibiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın bizlere işaret ettiği Gönül Belediyeciliği Seferberliğini İskenderun’da daha üst noktalara taşımak adına, Teşkilat mensuplarımız ile birlikte el ele vererek Mart 2019’da yapılacak seçimlerde, milletimizin teveccühüne nail olmak için canla başla çalışacağız. Bizim derdimiz İskenderun, bizim alın terimiz İskenderun. Bu güzel şehrimizin daha yaşanılabilir bir yere gelmesi için eğitimiyle kültürüyle sanayisiyle çağ atlayacak bir hale gelmesi için inşallah el birliğiyle çalışacağız. Allah nasip ederse İskenderunlu hemşerilerimiz bize destek olup bu makamı bize layık görürlerse biz de İskenderunumuz’u, İskenderunlu kardeşlerimizle hep birlikte ortak akılla yöneteceğiz. Biz önümüzdeki dönemde İskenderunumuz’un derdine derman olacak projelerle gümbür gümbür geleceğiz. Eserlerimizle anılmaya gayret edeceğiz. Halka hizmet hakka hizmet düsturundan kesinlikle ayrılmayacağız. Çıktığımız bu hayırlı yolculukta Rabbim yardımcımız olsun. İnşallah İskenderunlu kardeşlerimizin destekleri ve aziz oylarıyla eğer bu görevi üzerimize tevdi ederlerse şu iki şeyi hiçbir zaman unutmayacağımı özellikle ifade etmek istiyorum. Gün gelecek bu halk önünde bu millet önünde hesap vereceğimizi hiçbir zaman unutmayacağız. Gün gelecek hak vaki olunca yüce yaradan önünde hesap vereceğimizi hiçbir zaman unutmayacağız.”

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.