İSKENDERUN BELEDİYESİNİN ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in göreve geldiği ilk günden itibaren yapmış olduğu insan odaklı çalışmalar hız kesmeden artarak devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin kent genelinde çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Başkan Seyfi Dingil,”Ekiplerimiz Denizciler Pazar yerinde ihtiyaç duyulan mescit ve hizmet alanı yapım çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

DENİZCİLER PAZAR YERİNE MESCİT

Vatandaşlardan gelen talepleri anında değerlendirdiklerini belirten Başkan Seyfi Dingil,”Bu Pazar yerinde de vatandaşlarımızın bizden bir mescit yeri ve hizmet alanı isteği oldu. Bizlerde muhtarımız ve Pazar esnafımız ile görüşerek hemen çalışmalara başladık. Şuan da mescit için kolon dökme çalışmaları yapılıyor. Ardından çevre duvarları örülecek. Bu çalışmada en kısa sürede bitecek.”dedi.

AKARCA’DA YEŞİL ALANLARDA BAKIM

Akarca’da park bahçe müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Başkan Seyfi Dingil,”Park bahçe müdürlüğü ekiplerimiz kent genelinde yeşil alanlarda ve parklarda bakım budama çalışmaları yapıyor. Akarca bölgesinde de yol kenarlarında trafiği tehlikeye sokan yol kenarlarındaki ağaçların budama çalışmaları sürüyor.”diye konuştu.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.