“Herkesin ve her kesimin adayı” Ergündüz, MARDER Başkanını ziyaret etti!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Herkesin ve her kesimin adayı Ergündüz, Mardinliler Derneği Başkanı Salih Bayar’ı ziyaret etti. Ergündüz’ün mesajı “Mardinli kardeşlerimizle hep birlik ve beraberlik içinde olduk bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” oldu.

Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Ergündüz, İskenderun Mardinliler Derneği Başkanı Salih Bayar’ı ziyaret etti. Mardinlilerin İskenderun’da rolünün büyük olduğunu ifade eden Ergündüz, “İskenderun’da yaklaşık 30 bin Mardinli kardeşlerimizle birlikte yaşadık. Hatay ve Mardin dünyada barış ve hoşgörünün örnek şehirleridir. Şehrimizde yaşayan Mardinliler ile birlikte hep kardeşçe birlik ve beraberlik içinde olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Mardinliler Derneği Başkanı Salih Bayar, “Temiz insanların siyasette olması bizi onurlandırıyor. Mehmet kardeşimizi uzun yıllardan beri tanıyorum. İyi ve dürüst bir arkadaşımız. Allah yolunu açık etsin. Siyasette düzgün ve dürüst insanlara her zaman ihtiyacımız vardır” diyerek, Ergündüz’e adaylık yolunda bol şans diledi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.