Başkan Culha’dan İgc’ye ziyaret

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, İskenderun Gazeteciler Cemiyetine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Meclis Üyeleri ve Başkan Yardımcıları ile birlikte, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti kongresinde yeniden seçilerek, güven tazeleyen BaşkanVeysel Cıncık  ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini iletti. Başkan Culha, “Öncelikle yeniden başkan seçilen Cemiyet Başkanımızı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Arsuz Belediyesi olarak yapılan hizmetlerin halka ulaşması açısından önemli bir köprü görevi üstleniyorsunuz. Bölgemizin ve kentimizin gelişimi için çaba sarf eden, çalışmalarımızı kamuoyuna aktaran gazeteci dostlarıma sıcak ev sahipliğinden dolayı teşekkür ediyorum,” ifadelerini kullandı.

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti adına Başkan Veysel Cıncık, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha ve ekibine nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.