HBB, Tahrip Olan Trafik Levhalarını Yeniliyor

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, güvenli trafik akışının sağlanması adına trafik uyarı işaretleri ve levhalandırma çalışmaları gerçekleştiriyor.

İl geneli gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında sürücü ve yayaların güvenli yolculuk yapabilmesi adına ihtiyaç duyulan bölgelerde HBB Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından, trafik uyarı levha montajlama çalışmaları yapılıyor. HBB ekipleri son olarak Belen ilçesine bağlı Cırtıman mahallesinde ve Kırıkhan İlçesine bağlı Kurtlusoğuksu mahallesinin muhtelif yerlerinde tahrip olan trafik levhalarını yeniledi..

Trafikte güvenliğin arttırılması amacıyla çalışmalarına ara vermeyen HBB Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri, Dörtyol ilçesinde bulunan emniyet hizmet binası önüne 2 adet ışıklı uyarıcı levha ile bir adet ayna montajı çalışmalarını da tamamladı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.