İSTE Fotoğraf Kulübünden “Doğa Yürüyüşü ve Fotoğraf Çekimi Etkinliği”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

“1. Doğa Yürüyüşü ve Fotoğraf Çekimi Etkinliği” İskenderun Teknik Üniversitesi Fotoğrafçılık Topluluğu ile İskenderun Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (İDOK) birlikteliğinde gerçekleştirildi.

Doğal yaşamın görüntülenmesi ve fotoğrafçılık alanındaki deneyimlerin arttırılmasıyla ilgili İskenderun Teknik Üniversitesi Fotoğrafçılık Topluluğu ile İskenderun Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (İDOK) üyeleri Kozaklı Mahallesi -Kömürçukuru – Elmadağı Yaylası ve Çerçikaya Mahallesi’ni kapsayan 13 km’lik doğal yaşam parkurunu gezdiler.

“1. Doğa Yürüyüşü ve Fotoğraf Çekimi Etkinliği”ni gerçekleştirmiş olmanın gururunu yaşadıklarını ifade eden İskenderun Teknik Üniversitesi Fotoğrafçılık Topluluğu Başkanı Mehmet Keskin: “İskenderun Körfezi’ni ve Toros Dağları’nın eşsiz manzarasını seyrederek, doğanın bize sunduğu muhteşem manzaraları fotoğrafladık. Güzel havanın ve doğanın sunduğu güzelliklerin tadını aldığımız çok hoş bir gün yaşadık. Bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte bu tür etkinliklerimizi arttırarak doğayı sanatla bütünleştirmeye devam edeceğiz. Böylesine güzel bir organizasyon gerçekleştiren İskenderun Dağcılık Ve Doğa Sporları Kulübü’ne (İDOK), İskenderun Teknik Üniversitesi Fotoğrafçılık Topluluğu’ndaki arkadaşlarıma, misafirperver Kozaklı, Elmadağı Ve Çerçikaya halkına gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.