İçişleri Bakanı Soylu İskenderun’a Geliyor

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 24 Mart Cuma günü İskenderun’a geliyor. Yeni Anayasa değişikliği için ülkeyi karış karış gezerek, yeni sistemi anlatan Bakan Soylu, Cuma günü saat 14:30’da AK Parti İskenderun İlçe Teşkilat binası önünde vatandaşlarımıza hitap edecek.

Referandum sürecinde en önemli görevleri üstlenenlerin başında gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ülkenin her toprağını karış karış gezmeye devam ediyor. Miting proğramları kapsamında Hatay’a gelecek olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 24 Mart Cuma günü İskenderun’da olacak. Büyük coşku ve kalabalıkla karşılanacağı beklenen Bakan Soylu AK Parti İskenderun İlçe Teşkilat binasına geçecek ve burada İskenderunlulara hitap edecek. Yeni Anayasa değişikliğini anlatacak olan Soylu’nun programı için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu büyük coşku  ile karşılayacakalarını söyledi. Ülkemizi daha güzel yarınlara taşımak için referandumda mutlaka Evet çıkması gerektiğini belirten Milletvekili Karasayar, tüm amaç ve gayretlerinin Türkiye’yi en güçlü ülke haline getirmek olduğunu önemle ifade etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.