TTKD Yönetim Kurulundan Başkan Savaş’a ziyaret

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Türkiye Tabiatını Koruma Derneği(TTKD) Hatay Şubesi Yönetim Kurulu, Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a bir nezaket ziyareti gerçekleştirerek, yürütülen faaliyetler hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

ÖĞÜNÇ: GÖLBAŞI GÖLÜ ULUSLARARASI SULAK ALAN KAPSAMINA ALINMALI

 TTKD Hatay Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Öğünç ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşen ziyarette Kırıkhan’daki Balık Gölü adıyla da bilinen Gölbaşı Gölü’nün Uluslararası Sulak Alan kapsamına alınması hakkında Başkan Savaş ile istişarelerde bulundu.

Öğünç, Gölbaşı Gölü’nün Amik Gölü’nün en önemli su kaynaklarından biri olduğunu vurgulayarak, Gölbaşı ve çevresinin projelendirilmesi gerektiğine dikkat çekti.

BAŞKAN SAVAŞ: EKOSİSTEMİN DEVAMLILIĞI NOKTASINDA ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRIZ

 Başkan Savaş, ekosistemin devamlılığı esası çerçevesinde üzerine düşen her türlü desteği vermeye hazır olduğunu belirterek, doğanın korunması ve hayvanların doğal yaşam alanlarına zarar verilmemesi noktasında gerçekleştirilen çalışmaları takdir ettiğini ifade etti.

 Yapılan istişareler ve önemine vurgu yapılan konuların ele alınması sonrasında TTKD Hatay Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Öğünç, duyarlı yöneticilik anlayışından dolayı Başkan Savaş’a plaket takdim etti.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.