İSTE’DEN iSKENDERUN’DA DEVLET TİYATROLARI ETKİNLİĞİ

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Orhan Kemal’in yazdığı Erman Canatan’ın oyunlaştırdığı “Muammer Muammer” adlı müzikli komedi 26-27 Şubat tarihlerinde İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE), Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuvarı’nda İskenderun seyircisi ile buluşuyor.

Murat Çidamlı’nın yönettiği “Muammer Muammer” adlı müzikli komedide; ”İyi ve dürüst bir insan olan Muammer, yoksul bir halk çocuğudur. Memurluk hayatına atılır ve evlenir. Ancak başarısızlıklar bir türlü yakasını bırakmaz. Muammer hayatında bir çıkış yolu aramaya başlar. Başarılı olmak için kendine yeni bir yol çizmeye ve bu yolda doğru bir bilinç geliştirmeye çalışması, küçük adam Muammerin acıklı güldürüsüne dönüşür”.

26 Şubat Cuma günü saat 20:00’da ve 27 Şubat Cumartesi günü saat 15:00 ve 20:00’da “İSTE Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuvarı’nda tiyatroseverlerle buluşacak olan “Muammer Muammer” adlı müzikli komedinin biletleri; İSTE Sağlık Kültür ve Spor Daire’sinden 3TL karşılığında temin edilebilmektedir.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.