HBB’den yönetici ve liderlik çalıştayı

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay’a Büyük Hizmetler Sunan HBB yöneticileri, liderlik vasıflarını geliştiren çalıştayda bir araya geldi.

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) personelleri, 23-24 Ocak tarihleri arasında Arsuz’da özel bir otelde düzenlenen çalıştay toplantısında bir araya geldi.

Çalıştaya, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın yanı sıra, HBB yönetici kadroları da katılım göstererek, idarecilik ve liderlik anlamındaki yeteneklerini geliştirme imkanı yakaladılar.

Amaç; HBB kadrosunun liderlik yeteneklerinin geliştirilmesi ve sürdürülebilir bir şekilde halka aktarılması.

Çalıştayın amacının HBB kadrosunun kendi liderlik yeteneklerini geliştirerek, hem yönetimsel hem de toplumsal etkiyi ve katma değeri arttırmak olduğuna vurgu yapan Master Certified Coach Sami Bugay, hedefin verilen hizmetlerin ve yaratılan faydanın HBB tarafından ortaya koyulan vizyon ile sürdürülebilir bir şekilde halka aktarılmasının sağlanması olduğunu ifade etti.

HBB’nin yönetici kurmaylarıyla, halka insan odaklı ve kalıcı çözüm getiren hizmetlerde kaliteyi yüksek çıtada tutmaya devam etmesi amacıyla gerçekleştirilen bu özel çalıştayda, verilen bilgiler yöneticiler tarafından irdelenerek büyük bir dikkatle değerlendirmeler yapıldı.

Başkan Savaş’ın halka hizmet sunumunun daima geliştirilmesi yönündeki düşüncesi, çalıştayın ana teması oldu.

2 gün süren ve teorik ağırlıklı olarak pratiklerin de yapılacağı çalıştayda, yöneticilerin liderlik vasıflarının geliştirilmesi ve liderlik vasıflarıyla geleceğe dönük hızlı, pratik hizmetler üretmeleri noktasında yöneticilerin daha donanımlı hale getirilmesi amaçlandı.

Gerçekleşen çalıştaya büyük önem veren Başkan Savaş, her platformda dile getirdiği halka hizmet sunumunun daima geliştirilmesi yönündeki düşüncesi ile toplantıda aktarılan bilgileri dikkatle dinleyerek notlar aldı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.