İGC’ye Hizmet Vakfı ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hizmet Vakfı Başkanı Mustafa Aydınarı ile Yönetim Kurulu üyeleri, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ne nezaket ziyareti yaptılar. Konuklar, İGC Başkanı Veysel Cıncık ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılandılar. Vakıf Başkanı Aydınarı, vakfın İsdemir’de 1980 yılında kurulduğunu, kuruluş amacının yoksul öğrencilere ve ailelere destek olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“İlk yıllarda hem inşaat işleri hem mağazacılık yapıyorduk. İsdemir içinde ve dışında 11 civarında mağazaya ulaşmıştık. Bugün sadece İsdemir içinde bir mağazamız var. Şu anda Dumlupınar’da kız öğrenci ve ayrıca 80 kişilik bir de erkek öğrenci yurdumuz var. Bugüne kadar 500 civarında öğrenciye burs verdik.Bir hayırsever’in bağışladığı arsamız bulunuyor. Bunu da değerlendireceğiz.” Başkan Aydınarı, Hizmet Vakfı’nın 35.Kuruluş yıldönümü nedeniyle 19 Aralık günü saat 19.00’da Belediye Kültür Sarayı’nda özel bir proğram düzenlediklerini de belirtti.

İGC Başkanı Veysel Cıncık da konuşmasında, Hizmet Vakfı yönetimini çalışmalarından dolayı kutladı. Cıncık, ‘’Siz de biz de halkımıza hizmet için var olan kuruluşlarız. Bunu hakkıyla yaparsak, huzurlu oluruz. Biz, görev icabıyla halkı aydınlatarak, doğru bilgileri ulaştırarak hizmetimizi sürdürüyoruz. “ dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.