HBB, KONTEYNER KENTLERDE YAŞAYAN VATANDAŞLARIN YANINDA

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Hatay Büyükşehir Belediyesi, il genelinde konteyner kentlerde yaşayan vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması adına sosyal doku ekipleri tarafından anket çalışması başlattı.

6 Şubat depremi sonrası yaraların sarılması için sosyal projeler üreten HBB Sağlık ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, İskenderun, Belen, Arsuz, Dörtyol, Erzin ve Payas ilçelerinde bulunan konteyner kentlerdeki vatandaşlara destek olmak için yaptığı anket çalışmasıyla vatandaşların sesine kulak veriyor.

Vatandaşlar tarafından iletilen taleplerin yerine getirilmesi amacıyla bütün detayları kayıt altına alan HBB yetkilileri, ayrıca konteyner kentlerde yaşayan engelli ve bakıma muhtaç vatandaşların tespit edildiğini ve yaşam koşullarının iyileştirilmesi için projeler geliştirildiğini belirtti.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışan Büyükşehir, projelerin vatandaş odaklı olduğunu ve daha yaşanabilir bir Hatay’ın inşası için hizmetlerin devam edeceğini aktardı.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.