“BEKBELE’DE NAZMİ CEYLAN RÜZGARI”

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Yerel seçim çalışmaları kapsamında İskenderun’u adım adım gezen İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan’ı halk kucak açıyor.

“BEKBELE’DE NAZMİ CEYLAN RÜZGARI”

İskenderun Belediye Başkan Adaylığı açıklandığı andan itibaren yoğun çalışma temposuna giren Nazmi Ceylan Bekbele mahallesi Muhtar Adayı Hidayet Kınalı’nın düzenlediği mahalle toplantısına katılan Nazmi Ceylan; ” Bekbele bizim güzide mahallelerimizden biridir ne yazık ki en önemli caddesi bile toz toprak altında. Üzülüyorum hemşehrilerimiz bunu hakketmiyor. Söz veriyorum Başkan olduğum gün ilk işimiz yol, asfalt sorununu çözeceğim. İnsanlarımızı böyle bir sağlıksız ortamda yaşamaya mahkum etmeyeceğiz.” Açıklamalarında bulundu.

“OY DEPOSU ALGISI BİTTİ!”

CEYLAN; “Kimse bu seçim niyet okumasın. Şurası bizde buradan şu kadar oy çıkartırız gibi algılara girmesin. Bizler her yerdeyiz, tüm sandıklardan çıkacağız. Bizi destekleyen tüm gönül dostlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Böylesine coşkulu bir toplantı düzenleyen Muhtar Adayı Hidayet Kınalı’ya ve katılım gösteren tüm Bekbele sakinlerine teşekkür ediyorum. Sizlerin desteğiyle, oylarıyla geliyoruz.” Açıklamasında bulundu.

 

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.