İmamoğlu Lütfü Savaş’a tam destek!

Published on:  /   Yorum yapılmamış

İstanbul  Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu: Lütfü Savaş’ın yanında olacağız!

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın yanında olacaklarını söyledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın yeniden aday gösterilmesi ile ilgili gazetecilerin sorularını yanıtladı.

EKREM  İMAMOĞLU: LÜTFÜ SAVAŞ’IN YANINDA OLACAĞIZ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın Cumhuriyet Halk Partisi tarafından yeniden aday gösterilmesi ile ilgili olarak Başkan Lütfü Savaş’a destek veren açıklamalarda bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu’nun açıklaması şöyle:

 “Sayın Lütfü Savaş, zor bir deprem döneminin Belediye Başkanı olmuştur. Türkiye tarihinin en trajik deprem felaketlerinden birisini yaşamış bir şehrin Belediye Başkanıdır. Böylesi bir durumda yargılamanın ya da tümden eksiltmenin sıkıntılı bir tarafı vardır.

Çünkü çok objektif olamayabilir oradaki insanlar. Büyük acılar yaşadılar. Varsa karşılıklı bu soğumayı görmemiz ve buna göre tedbir almamız gerekir.

Bu alınacak tedbir ve yapılacak iş/ işlemlerde elbette ki Sayın Lütfü Savaş’ın yanında olacağız.

Bir yıla yakındır biz elimizi Hatay’dan hiç çekmedik, çekmeyeceğiz. Kendisine destek olmaya, Hataylılara destek olmaya devam edeceğiz. Bu konuda da bir soğukluk ya da bir eksiklik ya da bir problem varsa gidermeyle ilgili elbette Lütfü Bey de bunu düşünecek, biz de düşüneceğiz. Kendisine katkı sunacağız.”

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.