MK Mh. Muhtar adayı Funda Turaç’dan İGC ziyareti

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Mustafa Kemal Mahallesi muhtar adayı Funda Turaç, çalışan gazeteciler günü nedeniyle İskenderun Gazeteciler cemiyetini ziyaret ederek gazetecilerin bayramını kutladı.

Mustafa Kemal Mahallesi muhtar adayı Fundan Turaç ve İş insanı Mehmet Turaç, Başkan Diyap Atar ve gazetecilerle bir araya geldi.

Muhtar adayı Funda Turaç, “gecikmeli de olsa sizleri ziyaret etmek istedik. 10 ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle oldukça yoğun bir gündü. Gazeteciler gerçekten çok önemli ve değerli bir meslektir toplumun gözü kulağıdır bizlere vermiş olduğunuz emeklerden dolayı teşekkür ediyorum. Yapılacak olan 31 Mart yerel seçilerinde ise Mustafa Kemal mahallesine muhtar adayı oldum” açıklamasını yaptı.

İskenderun Gazeteciler cemiyeti Başkanı Diyap Atar ise, “yapılan ziyaretlerin hepsi bizler için değerlidir. Geçtiğimiz günlerde kutlanan çalışan gazeteciler günü nedeniyle bizleri ziyaret edenlere ve sizlere teşekkür ediyorum çıkmış olduğunuz bu yolda sizlere başarılar diliyorum” dedi.

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.