ERZİN BELEDİYE BAŞKANI ÖKKEŞ ELMASOĞLU KİMDİR?

Published on:  /   Yorum yapılmamış

CHP Hatay Erzin Belediye Başkanı   Ökkeş Elmasoğlu, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Partisi CHP’den yeniden aday gösterildi.

Sosyal medya hesabından aday  olarak adının açıklanması ile ilgili şu paylaşımı yaptı. 

Dün Akşam MYK,Ardından Parti Meclisi Kararımız İle Yeniden Erzin Belediye Başkanı Adayı Olarak Gösterilmenin, Doğduğum, Yaşadığım Yere Bir Beş Sene Daha Hizmet Edebilmek,Yarım Kalan İşlerimizi Tamamlamak Adına Belediye Başkanlığına Yeniden Aday Olarak Yeniden Layık Görülmenin Heyecanını Yaşıyorum.

Bu Heyecanı Hiçbir Zaman Şahsım Adına, Koltuk Uğruna Hissetmedim. Heyecanım Hep Hizmet Etmenin, Yaptıklarımızla Mutlu Olacak Olan Vatandaşlarımızın Mutluluğunu Görmek İçin Oldu.

Heyecanımız Yaşanılası Bir Erzin Yolunda Kalan İşlerimizi Tamamlayabilme Fırsatını Yakalamanın Heyecanı.

İnanıyorum ki Samimiyetimize İnanan ve Yaptıklarımızı Gören Tüm Erzinliler Bizlere Sahip Çıkacak ve Yarım Kalan ve Yapacağımız İşler İçin Bizlere Yeniden Yetki Verecektir.

Beni Bu Göreve Layık Gören Başta Genel Başkanımız Özgür Özel ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Gökhan Zeybek Olmak Üzere MYK ve Parti Meclisi Üyelerimize, Desteğini Esirgemeyen, Bana İnanan Herkese Çok Teşekkür Ediyorum. İnşallah Onları Mahcup Etmeyeceğiz.

Netice Olarak Ben Aday Olarak Belirlensem de Bu Doğrultuda Partimizin Diğer Aday Adayları İle Birlikte El Ele Kol Kola Bu Seçim Süreci Yürüteceğimizi De Kamuoyunun Bilmesini İstiyorum.”

 

CHP Hatay Erzin Belediye Başkan Adayı Ökkeş Elmasoğlu kimdir?

 

31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Belediye Başkan adayı olarak seçilen  Ökkeş Elmasoğlu, 1979 yılında Erzin’de doğdu.  ilk, orta ve lise eğitimini Erzin’de tamamladı. 2002 yılında Marmara Üniversitesi, Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu.

 

Avukatlık staj sonrasında vatani görevini tamamlayan Elmasoğlu deneyim kazanmak için bir süre İstanbul’da avukatlık yatıktan sonra, 2005 yılında doğduğu ve çok sevdiği memleketi Erzin’e dönerek mesleğine burada devam etti.

 

 

Bir süre Erzin Belediyesinin de avukatlığını üstlenmiştir Geçmiş dönemlerde Erzin Kent Konseyi Başkanlığı da yapan Elmasoğlu, halen Erzin ADD Yönetim Kurulu Üyesi olup, 3 dönem Hatay Barosu Denetim Kurulu Üyeliği’nde görev almıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

2005 yılından bu yana Erzin’de ikamet etmekte ve serbest avukatlık yapan Ökkeş Elmasoğlu evli ve  iki kız çocuğu babasıdır.

 

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.