LÜTFÜ SAVAŞ: HEDEFİMİZ BİLİMİN IŞIĞINDA, YÜKSEK AZİMLE ŞEHRİMİZİ BİR VE BÜTÜN OLARAK GELECEĞE TAŞIMAKTIR

Published on:  /   Yorum yapılmamış

YENİDEN ADAY GÖSTERİLEN SAVAŞ: SÖZ VERIYORUM, TÜM ACILARA RAĞMEN KADİM ŞEHRİMİZDE YİNE AYNI SOFRALARDA TÜM RENKLERİMİZLE BULUŞACAĞIZ

 

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi, HBB Başkanı Doç. Dr Lütfü Savaş’ı 31 Mart yerel seçimleri için Hatay HBB Başkanı adayı olarak ilan etti.
Başkan Savaş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “söz veriyorum; yaşadığımız tüm acılara rağmen kadim şehrimizde yine aynı sofralarda tüm renklerimizle buluşacağız.” dedi.


Savaş’ın açıklaması şöyle;

“İlk Genel Başkanı Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olan partim Cumhuriyet Halk Partisi tarafından, yeniden Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak ilan edilmekten büyük onur duydum.
Başta Sayın Genel Başkanım Özgür Özel olmak üzere, Kıymetli MYK ve PM Üyelerimize, Milletvekillerimize, Hatay İl Başkanımız Hakan Tiryaki ile İlçe Başkanlarımız ve Yöneticilerimize, Kadın ve Gençlik Kollarında görevli kardeşlerime ve değerli Partililerimize teşekkürlerimi sunarım. Tarihin en büyük depremlerinden olan 6 Şubat depremleriyle gerçekleşen afette yaşadığımız acı kayıplar ve büyük yıkımlar her birimizi tarifsiz üzüntüye boğmuş, bununla beraber yeniden toparlanma ve ayağa kalkma azmimize, çalışmamıza çok büyük güç vermiş, tüm renklerimizle dayanışmamızı ve şahsi meselemiz Hatay’a olan bağlılık ve aidiyet duygumuzu doruğa taşımıştır. Şehrimizde zor şartlarda yaşamaya devam eden ve şehir dışında olup kalbi Hatay’da atan tüm hemşehrilerime söz veriyorum; yaşadığımız tüm acılara rağmen kadim şehrimizde yine aynı sofralarda tüm renklerimizle buluşacağız. Önümüzdeki tek hedef, bilimin ışığında, yüksek azimle, yorulmadan bir ve bütün olarak şehrimizi güvenle geleceğe taşımak olacaktır. Kamuoyuna saygılarımla.

HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI
Doç. Dr. Lütfü SAVAŞ”

Kategori:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.