Haluk Levent yeni yılda Deprem bölgesindeydi.

Published on:  /   Yorum yapılmamış

Ahbap derneğiyle yaptığı yardımlarla alkış gönüllerde taht kuran Haluk Levent, yılbaşını 6 Şubat 2023’teki depremlerde Hatay’da evleri yıkılan depremzedelerle birlikte konteynerde geçirdi.


Kurucusu olduğu Ahbap Derneği ile yardımlar düzenleyen ve uzun süredir deprem bölgesinde bulunan Haluk Levent, depremzedeleri yılbaşında da unutmadı.

DEPREMZEDELERE ŞARKI SÖYLEDİ

Haluk Levent, ünlü şarkıcı, yeni yıla 6 Şubat depreminde büyük yıkıma uğrayan Hatay’daki evlerini kaybederek konteynerlarda yaşayan aileleri ziyaret etti.
Geceyi depremzedelerle şarkı söyleyerek ve sohbet ederek geçiren Levent, X hesabından paylaşım yaptı.
Kontenyerların olduğu yerden video paylaşan şarkıcı “Bu gece yeni yıla Hatay’da giriyorum. Konteyner kentleri dolaşarak depremde evi yıkılmış vatandaşlarla şarklar söyleyerek. Bu yıl güzel olsun Allah’ım” dedi. Ziyaret ettiği bir aileyle fotoğrafını paylaşan Levent, “Metin Vursun ailesinin konteynırına ziyarete geldim. Çaylarını içtim. Küçücük Merve doktor olmak istiyor. Ona beste yaptım. Bu olanaksızlık ve bu yoksullukta onların yüzünü gülerken gördüm ve sizinle paylaşıyorum” dedi.

3 kontenyer gezen şarkıcı, son paylaşımında da ise  “Dün geceden beri 3 konteyner kent 8 konteynıra misafir oldum. Elimden bu kadarı geldi. Burası da Nurdağı. Kardeşimizin adı Mahi Davulcu. Hamileydi… 9 saat sonra kurtarıldı. Eşi Can yanı başında hayatını kaybetti. 3 çocukla baş başa kaldı. Kocasının sevdiği bir türküyü istedi.” ifadelerini kullandı.

Kategori:
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.